Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Boys vs. Girls
Класна стая EmptyПет Яну 11, 2013 9:17 am by Белатрикс Ксавие

» Да броим до 1000
Класна стая EmptyСря Яну 09, 2013 12:30 pm by Белатрикс Ксавие

»  Какво чу последно..?
Класна стая EmptyСъб Яну 05, 2013 7:05 am by Виктория Рейнхарт

» Препоръчайте сериал
Класна стая EmptyЧет Яну 03, 2013 1:11 am by Белатрикс Ксавие

»  Опиши предишния с песен
Класна стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:26 pm by Кристофър О'Браян

» Пожелай си....
Класна стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:25 pm by Кристофър О'Браян

»  Баница
Класна стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:24 pm by Виктория Рейнхарт

» HOT or NOT
Класна стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:23 pm by Кристофър О'Браян

»  Кой е следващият...?
Класна стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:22 pm by Кристофър О'Браян

Top posters
Кристофър О'Браян
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Виктория Рейнхарт
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Ана Даркъс
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Алис Ейвъри
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Белатрикс Ксавие
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Ашли Грийн
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Джесика Търнър
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Брук Дейвис
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 
Меган Фокс
Класна стая I_vote_lcapКласна стая I_voting_barКласна стая I_vote_rcap 

 

 Класна стая

Go down 
+8
Джесика Търнър
Алисън Хатауей
Лилинор Аданс
Ана Даркъс
Ашли Грийн
Мишел Хатауей
Антъни Карсън
Меган Фокс
12 posters
АвторСъобщение
Меган Фокс
Преподавател
Преподавател
Меган Фокс


Име на героя : Меган Фокс
Вид : Вещица
Сили : Видения, Левитация, Призоваване,Превъплащение
Брой мнения : 28
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Лондон

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Класна стая   Класна стая EmptyВто Юли 13, 2010 2:43 pm

Класна стая 546835H
Върнете се в началото Go down
Меган Фокс
Преподавател
Преподавател
Меган Фокс


Име на героя : Меган Фокс
Вид : Вещица
Сили : Видения, Левитация, Призоваване,Превъплащение
Брой мнения : 28
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Лондон

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Юли 26, 2010 4:05 pm

Меган влезе в прохладния кабинет на
първия етаж,носейки малко цветя за аромат.Тя остави букета в малката
вазичка на бюрото й и погледна часовника си.Оставаха 10 минути до
започването на часа и класната стая още беше празна,Мег седна на
удобния си стол до дъската и зачака търпеливо.

След малко в
стаята започнаха да влизат на тумби шумните ученици,а преподавателката
ги гледаше и им се усмихваше.Звънецът би,а кабинетът беше пълен и
всички ученици бяха насядали по чиновете и извадили учебниците си.

-Здравейте
аз съм професор Фокс и ще ви преподавам по история на магията.Надявам
се да се забавлявате в часовете ми,но най-вече искам да научите
учебният материал.-Каза Мег

Магията в древността
Отнай-древни времена хората са се опитвали да си обяснят някак
заобикалящия ги свят, но им липсвали нужните познания. Имали са и
желанието по някакъв начин да контролират света, който ги заобикаля, а
също и са търсили контрол над себе си, вътрешен мир със себе си. Това
води до появата на магията. В началото е съществувало преплитане на
религия и магия, тъй като религиите представляват надграждане на
природния култ, а с него е свързана магията.

В първобитните
общества магията е оплетена с шаманизма (или подобни нему). А шаманът
се явява най-могъщото лице в племето и съответно воденото за
най-опасно, защото се предполага, че за него нямало невъзможни неща -
водело се, че шаманът възкресявал мъртви, спасявал от зли духове, от
болести, осигурявал победата при война, правел лова успешен, докарвал
изобилие от животни и растения, любовни магии забърквал, можел да вижда
бъдещето и разбира се можел да докара болести, глад, суша и изобщо
всякакви бедствия. Хората вярвали и че шаманът можел да се превръща в
каквото си поиска (било човек или животно).


Домашна работа:

РП най-малко 5 реда ДО СРЯДА
Върнете се в началото Go down
Антъни Карсън
Първи курс
Първи курс
Антъни Карсън


Ниво : Първо
Име на героя : Антъни Карсън
Роднини : баща- Бил
Вид : Купидон
Сили : Превъплъщение
Брой мнения : 25
Join date : 22.07.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Юли 26, 2010 9:39 pm

Чисти дрехи му трябваха след като успя хубаво да се нареди в една кална долина,където беше попаднал и сега целият стоеше перд огледалото в ужасен вид.Освен това Анътни изпитваше някакъв ужасен вкус в устата си,не можеше да го определи,но беше досат противен.
В цялото помешение беше кално,така че бързо влезе под душа и започна да се къпе,поне малко да се пооправи преди първия час по история на магията.Щом приключи,вече изглеждаше по-добре и като си сложи малко одеколон за аромат,тръгна към стаята.Беше напълно спокоет и се усмихваше доволен щом влезе вътре и се тръшна на един от чиновете.
Тази разходса се беше превърнала в цирк,но сега нямаше следа от калния човек,който беше.Професор Фокс беше учителката им по предмета,мила и симпатична млада жена,която се държеше много добре с децата и въбоще не крещеше и не викаше.
Първокурсникът отвори тетрадката си,извади един химикал и си записа темата на деня:Магията в древността
Посре си записа една част от урока или по-важната,която прецени,че ще му бъде полезна нататък.Записа си всичко,след което преразгледа урокът в учебникът и зачака да свърши часът.
Хареса му самото помещение,което не беше голямо,но за сметка на това беше много подредено с вкус и всичко наоколо описваше характерът на учителката като добър и отзивчив човек.
Помещението не беше пренатрупано от различни глупости,имаше само едно бюро,цветни завески на прозорците,малък гардероб в ъгъла,две саксий с цветя,който не познаваше и две счупени маси,който бяха забревени от господ.
Върнете се в началото Go down
Мишел Хатауей
Първи курс
Първи курс
Мишел Хатауей


Ниво : 1
Име на героя : Мишел Хатауей
Роднини : сестра - Алисън Хатауей ; най-добра приятелка - Брук Дейвис ;
Вид : Вещица
Сили : Телепатия
Брой мнения : 19
Join date : 09.07.2010
Age : 27
Местожителство : Някъде там .. в близката далечина ;дд

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Юли 27, 2010 1:44 am

Мишел беше все още сънена,туку - що станала от сън и то не защото се беше наспала добре,а защото будилникът й беше звъннал. Тя влезе в банята ,изми зъбите и очите си ,после отиде да закусва все още по нощница ,а накрая когато приключи с всичко това се облече прилично . Взе тетрадката и химикала си ,които седяха върху масичката в хола и се запъти към часа си. Имаше час по история на Магията ,първият й час по това ,защото преди да не го бяха карали. Тя влезе в стаята и забеляза ,че учителката вече е дошла. Тя гледаше усмихнато докато всички влизаха ,а Мишел си търсеше място ,където да седне. Намери един чин по отпред и седна там. Първият им урок беше за Магията в древността. Липсващите познания на хората са им пречили да обяснят заобикалящия ги свят. Имали са желанието да контролират света и търсили начин да намерят контрол над себе си за вътрешен мир. Това довело до появата на магията. В началото е съществувало преплитане на
религия и магия, тъй като религиите представляват надграждане на природния култ, а с него е свързана магията. Шаманът бил най-могъщото същество в племето ,както и най-опасното. Предполагало се ,че за него нямало невъзможни неща . Можел да възкресява мъртви, спасявал от зли духове,от болести,осигорявал победа във война ,правел лова успешен, докарвал много растения и животни, забърквал любовни магии ,виждал бъдещето. Но също можел и да направи точно обратното - да докара болести, глад ,суша и всички бедствия. Хората мислили ,че шаманът можел да се превръща в животно или човек. Мишел записа всичко в тетрадката си , изчака да избие звънеца за приключване на часа ,а когато това се случи тя стана от стола, оправи го както трябва и напусна стаята с тетрадката и химикала в ръка.


Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
Първи курс
Първи курс
Ашли Грийн


Ниво : 1
Име на героя : Ашли Грийн
Вид : вещица - уайтлайтър
Сили : Превъплащение
Брой мнения : 33
Join date : 09.07.2010

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Юли 27, 2010 2:08 am

Ашли не искаше да закъсняа за часа по История на магията и до такава степен подрани, че учителката още не беше влязла. Тя почака още пет - десет минути и стаята започна да се пълни първо дойде учителката веднага след Ашли, а после и учениците. Професорката носеше красив букет с цветя, които ухаеха прекрасно. А учителката бше толкова красива и приличаше на любимата `и актриса Мегън Фокс. След като стаята се напълни, тя се представи и започна урока, който беше за Магията в древността. Грийн отново си записваше най -- важните неща.

Магийте в древността
1. Появата на магията - От най-древни времена хората са се опитвали да си обяснят някак заобикалящия ги свят, но им липсвали нужните познания. Имали са и желанието по някакъв начин да контролират света, който ги заобикаля, а също и са търсили контрол над себе си, вътрешен мир със себе си.

2. Първобитните общества - магията е оплетена с шаманизма. А шаманът се явява най-могъщото лице в племето и съответно воденото за най-опасно, защото се предполага, че за него нямало невъзможни неща - водело се, че шаманът възкресявал мъртви, спасявал от зли духове, от болести, осигурявал победата при война, правел лова успешен, докарвал изобилие от животни и растения, любовни магии забърквал, можел да вижда бъдещето и разбира се можел да докара болести, глад, суша и изобщо всякакви бедствия. Хората вярвали и че шаманът можел да се превръща в каквото си поиска (било човек или животно).
Ашли запомняше много лесно, за това остана след часа, за да може да си дозапише нещата, които помнеше. Селд това стана, пожела приятен ден на госпожата и с итръгна.
Върнете се в началото Go down
Ана Даркъс
Първи курс
Първи курс
Ана Даркъс


Ниво : 1
Име на героя : Ана Томас Дaркъс
Вид : Вещица
Сили : Телекинеза
Брой мнения : 48
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Юли 27, 2010 5:46 am

"Прекрасен ден за малко История... История?" - помисли си Ана, докато вървеше към следващия си час. Досегашните й впечатления от този предмет не можеха да се наредят на първо място в класацията й за "Най-готин час" и сега се двоумеше дали да продължи към кабинета или да се върне в стаята си, но вече бе съвсем близо до стаята.
"Е, няма да ме изядат." - помисли си обнадеждена и влезе.
Кабинета излеждаше съвсем прилично, даже много приятно. Вещицата се настани както винаги на един от задните чинове и се отпусна в стола. Оставаха броени секунди до началото на урока, професорката бе вече при тях, носейки със себе си ваза с цветя, но въпреки това непрестанното бърборене на учениците не стихваше. Точно като по часовник звънецът иззвъня, оповестяващ началото на урока. В стаята се възцари пълна тишина, сякаш някой бе изключил звука. През това време ученичката си изкара нещата и се приготви. Преподавателката необезпокоявана започна да разкзва основите на Историята на Магията. За огромно щастие на Даркъс, казаното от професор Фокс не бе като някоя скучна лекция, предадена от някой изсъхнал сухар. В думите й имаше искри живот и всичко звучеше по интересен и вълнуващ начин. С удоволствие Ан стоеше и записваше всяка дума. Така, в приказки за стари възприятия на магьосниците излетя времето...
Нов вик на така познатия на всички звънце сложи край на поредният урок. Всички се разотидоха, говорейки за всевъзможни неща, освен вещицата. В пълно мълчание тя си тръгна, все още чувайки в ушите си казаното досега от учителката...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/
Лилинор Аданс
Първи курс
Първи курс
Лилинор Аданс


Ниво : 1
Име на героя : Лилинор Аданс
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телепатия
Брой мнения : 21
Join date : 18.07.2010
Age : 25
Местожителство : някъде наоколо...

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Юли 27, 2010 8:31 am

Лили тичаше по коридора.беше облечена в тъмно сини дънки и ярко, жълта тениска с надпис "Star" на нея,а прическаат й бе следната- имаше пет-шест тънки плитчици в косата си, която бе гладка и бухнала... Закъсняваше за час по история на магията, по простата причина, че се беше успала. Влетя, като хала в кабинета, но бързо застина на място.
-Извинете за закъснението.-промълви Аданс.
Професорката я извини и Лилинор зае мястото си. След това пофесор Фокс започна да разказва за магията.Червенокоската изкара от чантата си един пергамент и едно перо и започна да записва.Записа всяка изречена от преподавателката дума. Фокс завърши урока с биенето на звънеца, който съобщи края на часа. Аданс си събра нещата, прибра внимателно пергамента в чантата си, преметна я през рамо и стана от чина.
-Довиждане, професор Фокс.- каза Лили.
-Довиждане.-отвърна жената.
След това червенокоската напусна кабинета.
Върнете се в началото Go down
Алисън Хатауей
Първи курс
Първи курс
Алисън Хатауей


Ниво : 1
Име на героя : Алисън Хатауей
Роднини : Мишел Хатауей (сестра)
Вид : Вещица
Сили : Видения
Брой мнения : 20
Join date : 09.07.2010
Age : 28

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Юли 27, 2010 8:53 am

Алисън мълчаливо крачеше по коридора за часа по История на магията. Единственото нещо което и беше ясно е че ще учат за историята, но тя си нямаше и идея от нея. Предполагаше се, че това ще е най-трудния предмет за момичето или поне един от най-трудните. Влезе в класната стая точно когато звънецът обяви началото на часа. Седна както винаги на последния чин и веднага забеляза Мишел. Моментално извърна поглед към преподавателката и зяпна. Определено не очакваще такъв учител, но кога е ставало какво го е очаквала тя ? Алисън се засмя наум и започна да оглежда стаята. Имаше различни картини и карти, дори имаше на една от стените написани думи, но на някакъв непознат език. "Може би е древен" предположи Али и отново съсредоточи погледа си върху учителката. Като за първи урок не им даде домашна и момичето беше благодарно. Не искаше още в първите дни да ги затрупват. Записа си всичко, което каза учителката, за което беше много доволна от себе си. Когато звънецът обяви края на часа, всички станаха и се раотиваха, някои уморени, други, развълнувани, а трети като Алисън не излъчваха никаква емоция нито външно, нито вътрешно.
Върнете се в началото Go down
Джесика Търнър
Първи курс
Първи курс
Джесика Търнър


Ниво : 1
Име на героя : Джесика Търнър
Роднини : купидона Наталия,Най-добри приятели-Виктор МакКартни и Аманда Салфрой
Вид : Купидон
Сили : Превъплъщение
Брой мнения : 32
Join date : 10.07.2010
Age : 27
Местожителство : Бургас

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyСря Юли 28, 2010 2:18 am

Джесика тичаше към стаята.Беше малко закъсняла.И най-накрая стигна.Огледа се насам-натам и влезе.
- Съжалявам,че закъснях! - извини се Търнър.
Професорката я извини,но й каза да се старае да го избягва за бъдеще.Девойчето седна на третия чин.
Професор Фокс започна да разказва за магията в древността и за някакви шамани,но Джес си записваше всичко.Малко й беше скучно,но учителката бе мила,услужлива,и много добра. Да,часър не беше от най-забавните,но на чернокоската й харесваше.Стаята бе хубава,не прекалено мрачна.Момичето си мислеше за разни неща.От "какво ще облека днес?" до демоните.Тези мрачни същества.Дори тя бе чувала,че мразят купидоните и уайтлайтърите,защото те са взели рая,а демоните пустоща.
Дзъъъъън!Звънецът иззвъня.Всички ученици си тръгнаха.Търнър последва примера им,и стана от чина замислена.Насочи се към апартаментът си.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис
Първи курс
Първи курс
Брук Дейвис


Име на героя : Брук Дейвис
Роднини : Лейси Пепър - полу сестра
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телекинично телепортиране
Брой мнения : 28
Join date : 23.07.2010

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyСря Юли 28, 2010 3:56 am

Колкото и да не ми се изкаше да ставам , се наложи. Не защото изках , ами заради тъпия будилник , който ми изкара акъла. Тъкмо се бях унесла от вторият му опит да ме събуди и бях в готовност да заспя. Но за нещастие бях в края на леглото и когато будилникът зазвъня третия път така се стреснах , че паднах от леглото. И не на каквото и да е , а паднах на разопаковваните ми куфари , на който дръжките им небяха прибрани. Ужасно падане , ужасен удар , ужасно боли! Вече си взех поука и вече поставям възглавници на пода , а не куфари. Но както и да е. Сигурно имам някой синка. Но това не беше всичко. Не си бях направила нито закуска , нито бях буснаха бойлера да се загрява. Общо взето пристигнах в класната стая без да закусвам и се бях изкъпала с ледено студена вода. Нищо чудно да имам още шампоан по косата от толкова бързане. Взех химикалка и тетрадка и се присъединих към класа в стаята.
Когато пристигнах повечето ученици бяха седнали по - напред и аз се наредих на някой от задните чинове. Тъкмо погледите нямаше да са към мен. Колкото и да обичах да ме гледат , в класната стая не беше никак удобно за това. Мразех , когато погледите на съучениците и учителите бяха снети към мен. Сякаш всеки момент щяха да ме изядът или нещо от сорта. Но когато погледнах към очите на учителката , нямах това чувство. Вече ми беше по спокойно. извадих химикалката си и тетрадката и започнах да пиша всичко най - важно от това , което госпожа Фокс разказваше. След като бях готова с писането и ръката ме болеше , се облегнах на чина и зачаках края на чака , колкото и да не ми се изкаше. И рано или късно звънецът би и аз станах от чина , както направиха и другите от класа , като се запътих към апартамента ми.
Върнете се в началото Go down
Даниел Дарт
Първи курс
Първи курс
Даниел Дарт


Ниво : 1
Име на героя : Даниел Дарт
Роднини : Приятели - Аманда Салфрой, Гадже - Джесика Търнър
Вид : Вещер
Сили : Съчувствие
Брой мнения : 17
Join date : 16.07.2010
Age : 27
Местожителство : По средата между беевмето и бирата

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyСря Юли 28, 2010 4:06 am

Даниел влетя в класната стая като турнадо, с коса разрошена навсякъде. Как можеше да закъснее?! На последната секунда дойде, задъхан. Подпря се на вратата и се поклони толкова ниско, че удари главата си в близкият чин.
- Съжалявам за закъснението, госпожице! - и изговаряйки това, в ума му се въртеше песента "Hope you forgive me" на една певица, която не можеше да си спомни в момента. За капак на всичко това, тези вече "известни" очила, с които и карате прави, и плъхове следеше, и отвари наблюдаваше, паднаха от очите му, пукайки се на земята. За щастие, само дясното стъкълце (цялото) падна. Лявото си стоеше. Страхотно, какъв невероятен късмет.
- Съжалявам ! - отново се извини брюнетът, навеждайки се да си вземе едното стъкло и каквото бе останало от очилата. Самите стъкла бяха крехки и лесно се чупеха .. Той бързо си седна на мястото и госпожицата започна да обяснява. Първата част от урока му беше непозната, но втората много добре я познаваше. Шаманите. Беше чел за тях в една книга "Шейпшифтърите". Точно така, говореше се там, че шаманите имат способността да се превръщат в разни животни . Междувременно пък си записваше важни неща от урока.
- "Макар и да не знаех, че са толкова мощни. Иначе знаех, че са силни .." - помисли си той, използвайки почивките на госпожицата след всяко нейно изречение, за да обмисли това което е чул. Чак сега забеляза колко е хубаво наоколо .. Дори и без очила, с това мътно зрение, той виждаше чистотата и свежеста на стаята. Каквото докосне жената - златно става .. Предполагаше, че на жените това им е талант, даден от както са създадени .. Ама за да има какво да пипа жената, трябва да има мъж, който да купува xDD .
- Това е за днес. Някакви въпроси? - попита учтиво госпожицата, като пусна учениците си да тръгват. Даниел си прибра счупените очила в джоба на тениската си, прибра и своите записки, като се запъти към изходната врата, преди това, естествено, блъскайки се в един стол .. Това ще бъде дъъълго пътешествие от кабинета по История на магията, до другата му спирка.
Върнете се в началото Go down
Александрина Рийд
Първи курс
Първи курс



Ниво : 1
Име на героя : Александрина Рийд
Вид : Уайтлайтър
Сили : Лекуване
Брой мнения : 10
Join date : 27.07.2010

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyСря Юли 28, 2010 7:01 am

Александрина бързаше за часа по История на магията. Не й се искаше да закъснява още първия ден. Преди да влезе оправи косата си, защото от прозореца духаше вятър и я беше разрошил. Естествено никой не иска косата му да бъде рошава. Отвори вратата и влезе, за щастие часа не беше започнал и й остана време да види телефона си за неприети повиквания. На дисплея на телефона й пишеше "Имате ново съобщение". Алекс бързо го отвори и прочете. "Алск, ние от дома сме. Как си прекарваш там? Мучно ни е за теб, липсваш на всички!" гласеше СМС-а.
-Здравейте ученици! - поздрави професорът.
Часът започна и Алекс не успя да отговори на съобщението, но щеше да го направи като свърши часа. През цялото време Рийд мислиеше за дома и старите си приятели.
-Госпожице, слушата ли ме? - каза учителката като прекъсна размислите на Александрина.
-Ъ... Да, да, слушам Ви. - стреснато отвърна момичето и пофесорът продължи с урока си.
За 5-10 минути Алекс слушаше внимателно, но след това мислите отново я "нападнаха". Липсваха й дните на безгрижие и гра в дома. Макар че беше изоставена от родителите си Рийд не спираше да се радва на живота и затова беше любимка на гледачките и другите деца.
Не след дълго часа свърши и всички започнаха да прибират записките си в чантите.
-Довиждане и ако може следващия час да ме слушате повече! - каза префесорът.
Алекс измърмори леко "Довиждане" и бързо се се изниза от стаята.
Върнете се в началото Go down
Лейси Пепър
Първи курс
Първи курс
Лейси Пепър


Ниво : 1
Име на героя : Лейси Петър
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телепортиране
Брой мнения : 9
Join date : 17.07.2010

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyЧет Юли 29, 2010 4:52 am

Лейси беше свикнала да се събужда сутрин доста
по-рано от нужното.Тя си хвърли един душ,облече се и тръгна към парка,решена да загуби малко време там.Сред природата Лейс се чувстваше много добре,тя седна на една пейка и се унесе в мисли.По едно време някаква птица прелетя точно над главата й и това сякаш я събуди от дълбок сън.Момичето притеснено погледна часовника си,имаше 10 минути до започването на часа,Лейс се успокои,че не е закъсняла и тръгна към кабинета.
На мястото се разнасяше приятна миризма,която поуспокои
госпожица Пепър.Лейс влезе в стаята и се настани,помещението й се стори
много уютно.
Учителката се оказа много приятен човек,започна урока,който беше много овлекателен.На края на часа преподавателката не им даде домашна работа,което много зарадва Лейс.Тя определено не беше от привържениците на купищата книги.
Върнете се в началото Go down
Меган Фокс
Преподавател
Преподавател
Меган Фокс


Име на героя : Меган Фокс
Вид : Вещица
Сили : Видения, Левитация, Призоваване,Превъплащение
Брой мнения : 28
Join date : 03.07.2010
Age : 27
Местожителство : Лондон

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Авг 02, 2010 3:02 am

Утринта беше прохладна и свежа.Меган си направи едно кафе и погледа талавизия,защото беше твърде рано да отива към кабинетът си.След малко погледна големия стенен часовник и така се страсна,че си поля с останалото кафе в чашата й.До началото на часа оставаха 10 минути,Мег за секунди се преоблече и се погледна в огледалото.

"Оо добре,че косата ми се е запазила....хъм тези дрехи ми стоят много добре"-помисли си тя,но после се опомни колко е часа и че закаснява и изхвърча като фурия към класната стая.По коридорите срещна много преподаватели,които я поздравиха,но тя ги подмина решена пасле да им се извини за поведението си и да им обясни.

Звънецът иззвъня,оповестявайки началото на часа,а Мег беше пред вратата на кабинета.Тя спря за момент,предаде си леко сериозен вид и влезе в класната стая,където учениците бяха насядали по чиновете си.

-Здравейте отново-поздрави ги ведро Мег и веднага започна урока

Урок №2

Преди Христа
3000-1000 година
Древен Египет: магията е на почит и уважение. Магьосниците започват да
строят гробници съкровищници, които се пазят от изключително силни
заклинания и проклятия. В една от пирамидите са открити мумифицираните скелети на
мъгъли, опитали се да проникнат в нея. Главите им са неестествено
големи.

След Христа
10 век. В Швеция започва годишното състезание с метли от Копарберг до Архерполг, разстоянието между тях е 450 километра.
962. Вещиците и магьосниците вече използват примитивни метли, които са
доста неудобни. В старинен ръкопис са открити миниатюри, изобразяващи
слизащи от метлите хора. По лицата им е изписана болка.
11 век. Ражда се куидичът. Първото описание на играта е направено от
Герти Кедъл. В него се споменава за нова игра на метли, играна от
магьосниците, които живеят около "Куидич Марш".
1107. Гърти Лохрин пише за неудобството да се играе куидич.
1269. Златният сниджет е въведен в куидича. Това правило става толкова
популярно, че е въведен нов пост в куидича - този на търсача. Задачата
му по време на мача да хване сниджета става основна цел на играта.
1289. Свикан е първият Международен конгрес ма магьосниците.
1296. Разбеснял се мантикор стъпква няколко души, но остава на свобода, защото никой не се осмелява да го доближи.
1300. Боуман Райт изобретява Златният снич като заместител на забранения Златен сниджет.
15 век. Започват масови изгаряния на вещици, въпреки че мъгълите трудно
ги разпознават. Уендолин Орисницата е изгаряна на клада 47 пъти, всеки
път под различна самоличност.
1357. Киприян Йодъл, рефер по куидич от Норфолк, е убит по време на мач от зрителско заклинание.

ДОМАШНА РАБОТА

Съчинение на тема
Ловът на вещици от средата на ХV до края на XVIIв.
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
Първи курс
Първи курс
Ашли Грийн


Ниво : 1
Име на героя : Ашли Грийн
Вид : вещица - уайтлайтър
Сили : Превъплащение
Брой мнения : 33
Join date : 09.07.2010

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Авг 02, 2010 3:59 am

Тази сутрин Ашли се успа и много бързаше. Облече си първите дрехи, които `и минаха пред погледа, изми си набързо зъбите и изяде едно парче торта. Тя тичаше по коридорите с раницата и точно, когато влезе в класната стая, учителката щеше да започне да преподава. Грийн задъхана се просна на един свободен чин и постави учебниците пред себе си. Професорката започна урока, а той беше главно години. Момичето записваше всичко жавно от урока. Тя не можеше да каже, че това е любимият `и предмет, но все пак беше интересно. Ашли никога нямаше да забрави момента, когато за първи път се качи на метла. Успя да се качи на едно дърво и после едвам успя да слезе. Грийн се усмихна при мисълта за този спомен. След няколко минути часът свърши и професорката даде домашното за следващия път.
- Приятен ден. - пожла Ашли на госпожица Фокс и излезе спокойно от стаята.
Върнете се в началото Go down
Антъни Карсън
Първи курс
Първи курс
Антъни Карсън


Ниво : Първо
Име на героя : Антъни Карсън
Роднини : баща- Бил
Вид : Купидон
Сили : Превъплъщение
Брой мнения : 25
Join date : 22.07.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Авг 02, 2010 6:24 am

Какъв този дъх дето имаше в устата си Антъни не знаеше,но беше толкова гаден,че прогони всички,който се доближаваха до него и се опитваха да го заговорят.Беше пробвал какво ли не-ментови бонобни,дъвки,освежавана с сперй,но за жалост нищо не ставаше и дъхът му не се махаше,а напротив ставаше все по-силен и непоносим.Наложи му се да си сложи щипка на носът да не диша тази противна миризма,която го караше да се чуства толкова неловко и неудобно пред приятелите.
Още по-лошото,че не знаше от какво се беше проявила миризмата и трябваше да прояви търпение,докато отмине.Мобилизира се с цялото си търпение и щом влезе за часът по История на магията,се направи че не вижда лицата на учениците,който се отвращаваха от гадната миризма и със яден израз на лицето си,се захвана да мисли за нещо по-приятно.
Поне в случая урокът беше доста увлекателен и момчето си концентрира върху него,записваше си древни дати,събития и прочие такива неща и слушаше до безкрай темета Преди Христа,докато не би звънецът и тогава кошмарите се върнаха.Нямаше смисъл от тази щипка,хвърли я ядно на земята и побърза да излезе ,перди да е чул някой злобен коментар зад гърба си.
Върнете се в началото Go down
Лилинор Аданс
Първи курс
Първи курс
Лилинор Аданс


Ниво : 1
Име на героя : Лилинор Аданс
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телепатия
Брой мнения : 21
Join date : 18.07.2010
Age : 25
Местожителство : някъде наоколо...

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Авг 02, 2010 9:41 am

Лилинор се прозя в леглото и се завъртя на една страна, като отново се унесе в сладък сън.
-Ставайте поспаланки!-този вик накара Аданс да скочи от леглото.
Тя се строполи на пода и се огледа объркано.Александра будеше нея и съквартирантката й. Лилинор отиде до банята, изми се и си наля чаша вода от кухнята.Седна на стола до бюрото й и погледна стенния часовник, докато отпи от водата.Щом видя часа тя се и изля половината чаша с вода върху пижамата си.Червенокоската се ядоса и остави чашата на масата, но тя се преобърна и падна на пода. След миг всичко беше в стъкла.Тя се ядоса и удари на масата с юмрук, при което една купичка със супа, оставена на ръба се преобърна и супата се изля на земята.
-По дяволите!- извика момичето и се зае да събира стъклата.
Бързо ги събра и хвърли в коша, след което избърса супата от пода.Всичко това свърши за десет минути. Щом успя горе-долу да върне прилично състояние на кухнята Лили хукна към гардеробната.Облече бял клин, а върху негп черно,бяла туника.Среса косата си и обу едни джапанки. Веднага щом бе готова хукна към кабинета по история на магията.Като хала минаваше по коридорите и караше учениците, искат или не да й правят път.Вече пред нея се виждаше вратата на кабинета, когато тя се спъна и полетя напред. Заби глава в пода и носът й се разкърви."Днес не ми е ден." помисли си Аданс и отвори вратата на кабинета, съвсем забравила за кървящия нос.Щом всички я погледнаха объркано тя се сети и бързо се зарови из чантата си.Изкара енд акърпичка и забърса кръвта, която не бе много, а само няколко капки. Бързо седна на мястото си, точно когато професор Фокс започна да преподава урока.Лилинор изкара един тефтер и започна да записва.Носът понякога я заболяваше, но бързо минаваше.Преподавателката предаде урока и ги освободи. Лили си събра нещата и излезе от кабинета. Изведнъж залитна и започна да пада назад. За щастие успя да предоврати нараняване, като се подпря на стената. Реши да се прибере в стаята си, да чете или пък да гледа филм.Това май беше най-доброто решение, защото кой знае, ако останеше навън или по коридорите, кой знае какви щети щеше да има на нея или пък на всички други.Днес не й беше невероятен ден.
.. Имаше малка вероятност всичко да се оправи, но както и да е.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис
Първи курс
Първи курс
Брук Дейвис


Име на героя : Брук Дейвис
Роднини : Лейси Пепър - полу сестра
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телекинично телепортиране
Брой мнения : 28
Join date : 23.07.2010

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Авг 02, 2010 11:50 am

Ах. днес ужасно ми се спеше независимо от това колко е часа. Просто снощи имах ужасни кошмари и неизках повече да ги сънувам. Не беше никак уместно за моите сънища. Попринцип ако сънувам нещо , не го помня на сутринта. Затова и много не очаквах , но миналата нощ... Помнех всичко кристално чисто. Просто неможех да го забравя. Неможех. беше ужасно за мен , а толкова се опитвах да не си го спомням.
Влязох в стаята тихичко , но проклетите ми токчета ме издадоха и госпожицата се обърна към мен. Усмихнах се едвам - едвам и проговорих с доста тих и дрезгавещ глас.
- Съжалявам , госпожице Фокс. Повече няма да се повтори. - казах аз.
Госпожицата само ми намигна и продължи с урока. Беше много добра и никога не се караше или сърдеше ако някой закъснееше за час. Винаги си беше така лъчезарна и красива... Изкаше ми се и аз да стана като нея някой ден. Хей , добре се справях с разсейването ми от кошмара. Само трябваше да мисля за нещо друго и бях 1000% сигурна , че щях да го забравя. Та докъде бях стигнала? А , да. Госпожица Фокс. Красива , умна , таантлива учителка , която можеше да се каже , че е най - добрата в цялото училище. Или поне аз така мисля. А учениците... Всички се бяха заслушали в думите ѝ , а пък някой хем я слушаха , хем чакаха с нетърпение часа да свърши. И аз създавам трета група. На мен много ми се спеше , разсейвах се от всичко , само и само да не мисля за кошмара и чувах какво говори госпожицата. Доста неща наведнъж , но все пак аз бях Брук дейвис. Винаги изненадвах хората. само се усмихнах , но клепачите ми се затвараха и затвараха и затвараха... И докато се осъзная вече бях заспала. И ето че отново се сетих за кошмара. Всичко беше в кръв , навсякъде имаше глави и то на всички близки от моето семейство , приятели и сестри и братя и... беше ужасна гледка. Просто ми се плачеше наистина , само като погледна всичките познати лица. Всички те бяха до мен и ми помагаха в трудни моменти , а сега всички бяха забучени на колове , обезглавени и всички в кръв. Знаех си аз , че кошмарите не са надобре. И ето го мажът , който уби всички и преди 7 години уби и майка ми пред очите ми. Доблжаваше се с брадвата в ръката и се доближаваше до мен. Замахна с брадвата и... Училищния звънец така ми изкара акъла , че се събудих от този ужасен кошмар. Станах от чина веднага и без да погледам никого , без лъчезарната усмивка на лицето ми , отпраших от кабинета.
Върнете се в началото Go down
Ана Даркъс
Първи курс
Първи курс
Ана Даркъс


Ниво : 1
Име на героя : Ана Томас Дaркъс
Вид : Вещица
Сили : Телекинеза
Брой мнения : 48
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Авг 03, 2010 4:10 am

Поредната крачка по коридора, придружена с прозявка. Така Ана се влачеше към поредния си урок. Нямаше нищо против историята, но направо умираше за сън. Цяла нощ не бе спала и вече бе време да стане нещо... Поправка, току-що стана. Момичето не бе вързало добре връзките на гуменките си и... е, сега се бе пльоснала на пода, мислейки дали да стане, или да си остане там и да бъде смазана от стотици чифтове крака. Тя предпоче втория вариант, но пък щеше да е по-удобно да се отпусне безопасно на чина си. Неохотно се изправи, под съпровод от шушукания и похилквания. Момичето извърна леден поглед, пълен с безизразност, при което тишината взе временно надмощие.
- Ама, че е странна. Прилича на луда. Мястото й изобщо не е тука. - стигна до ушите на вещицата. Сякаш нещо се надигна в нея и щеше да изригне като вулкан, но сметна, че не си заслужава. Затова продължи все така да си върви, естествено пропускайки пореден екшън от падания. Все пак успя да стигне без повече произшествия до стаята. С една странна усмивка, смесица на болка и усещане от предстоящо блаженство, тя се засили към чина си, но...
- Съжалявам, намери си друго място. - каза й ехиден и груб глас, гледайки към единственото свободно, но отвратиелно място, там, където бе седял досега натрапника. Ана нямаше да се учуди, ако там успееше да намери мъртъв плъх.
- Ам... аз стоя тук, така че се разкарай. - отвърна му съвсем спокойно.
- Няма начин.
- О, повярвай, има. Послушайме, за твое добро е да ми предотстъпиш чина. Не ми се ще да занимавам допълнително медицинската сестра.
- Оу, изплаших се. И какво ще ми... АУУ. - започна да пищи ученикът. Ана изобщо не го изчака да довърши, а му зашлеви плесница и го хвана с едната си ръка за ухото, след което започна да го върти.
- Избирай: прости се с ухото си, или с мястото ми. - отвърна му, след което пак се прозя.
- Добре, печелиш, глупачке. Но да знаеш, че не сме свършили.
- Все тая. - промълви след него и се отпусна на стола си, чакайки началото на часа, което не закъсня.
Професор Фокс влезе и без да чака започна да си върши работата. Волю-неволю, Даркъс бе принудена да си води записките, за да бъде отличничка. Въпреки, че й се спеше, тя успя всичко да впише. Надяваше се на няколко минути спокойствие, за да ги използва за сън, но както винаги не й провървя. Звънецът би й тя трябваше отново да се отправи към следващия си час...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/
Александрина Рийд
Първи курс
Първи курс



Ниво : 1
Име на героя : Александрина Рийд
Вид : Уайтлайтър
Сили : Лекуване
Брой мнения : 10
Join date : 27.07.2010

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyВто Авг 03, 2010 12:01 pm

Алекс влезе в стаята
и поздрави учителката. Седна на чина си и отвори тетрадката със записките,
които бяха от миналия урок. Не след дълго часът започна.
Госпожица Фокс започна да говори за историята на вещиците и спомена много
години. За Александрина адът идваше. Започваще се с безбройните дато и години,
които трябваше да помни. Както и в Историята в старото си училище Рийд пак
нямаше да запомни нищо. Все пак положи усилище и се вслуша в урока на
учителката.
Не след дълго часът свърши. Всички ученици грабнаха чантите си и казаха "Довиждане" на учителката. Алекс се запъти към стаята си, за да напише своята домашна. Стори и се трудна и беше определила, че ще й е нужно много време за изготвянето й.
Върнете се в началото Go down
Джесика Търнър
Първи курс
Първи курс
Джесика Търнър


Ниво : 1
Име на героя : Джесика Търнър
Роднини : купидона Наталия,Най-добри приятели-Виктор МакКартни и Аманда Салфрой
Вид : Купидон
Сили : Превъплъщение
Брой мнения : 32
Join date : 10.07.2010
Age : 27
Местожителство : Бургас

Герой
Опит:
Класна стая Left_bar_bleue0/0Класна стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая EmptyПон Авг 09, 2010 3:03 pm

Джесика се събуди доста рано и не след дълго изхвърча от стаята.Кабинетът по История на магията.Извади книгата "Тина и половина" и зачете.След около десет минути професор Фокс влезе.Поздрави и попита:
- Защо си дошла толкова рано?
Джесика вдигна поглед от книгата и отговори:
- Ами просто така.
След това отново зачете.След това отново зачете.След около петнадесет минути учениците заприиждаха.Часът започна и г-ца Фокс поздрави останалите ученици и започна да разказва за ъм...нещо си и Джес прибра книгата.Не беше концентрирана.Пак се замисли за проклетите демони.Как ли изглеждат,какви ли сили имат?
А професорката разказваше ли,разказваше...
А момичето не слушаше...наведе се и някак си заспа,за около петнадесет минути,когато...
- Госпожице Търнър! - възмущаваше се Меган Фокс
- Ъ? - не разбра какво е станало Джеси.
- Защо спиш?
- Аз...не знам.
- Дано да не се повтори!
- Няма!
След пет минути камбанката звънна и часът свърши.Чернокоската бързо,бързо излезе.

П.П Съжалявам,че не писах,нямам време!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класна стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уч.Стая
» Уч.Стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архивът-
Идете на: