Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Boys vs. Girls
Уч.Стая EmptyПет Яну 11, 2013 9:17 am by Белатрикс Ксавие

» Да броим до 1000
Уч.Стая EmptyСря Яну 09, 2013 12:30 pm by Белатрикс Ксавие

»  Какво чу последно..?
Уч.Стая EmptyСъб Яну 05, 2013 7:05 am by Виктория Рейнхарт

» Препоръчайте сериал
Уч.Стая EmptyЧет Яну 03, 2013 1:11 am by Белатрикс Ксавие

»  Опиши предишния с песен
Уч.Стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:26 pm by Кристофър О'Браян

» Пожелай си....
Уч.Стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:25 pm by Кристофър О'Браян

»  Баница
Уч.Стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:24 pm by Виктория Рейнхарт

» HOT or NOT
Уч.Стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:23 pm by Кристофър О'Браян

»  Кой е следващият...?
Уч.Стая EmptyВто Яну 01, 2013 4:22 pm by Кристофър О'Браян

Top posters
Кристофър О'Браян
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Виктория Рейнхарт
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Стивън О'Конър
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Ана Даркъс
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Алис Ейвъри
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Белатрикс Ксавие
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Ашли Грийн
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Джесика Търнър
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Брук Дейвис
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 
Меган Фокс
Уч.Стая I_vote_lcapУч.Стая I_voting_barУч.Стая I_vote_rcap 

 

 Уч.Стая

Go down 
+4
Антъни Карсън
Ашли Грийн
Брук Дейвис
Кристофър О'Браян
8 posters
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Преподавател
Преподавател
Кристофър О'Браян


Име на героя : Кристофър О'Браян
Роднини : Виктория Рейнхард
Вид : Вещер-уайтлайтър
Сили : Илюзия,Взривяване, Телекинеза , Телепортиране
Брой мнения : 191
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : Los Angeles

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПон Авг 02, 2010 4:24 am

Уч.Стая Reh%20room%201
Стаята беше огромна и с малко обзавеждане.Беше напреване специално за часа по контрол над силите,за да може учениците да се упражняват.Тук се провеждаха всички часове по предмета,като директора понякога демонстрираше някои други способности благодарение на илюзията - една от способностите му.
Върнете се в началото Go down
https://magic-school.darkbb.com
Кристофър О'Браян
Преподавател
Преподавател
Кристофър О'Браян


Име на героя : Кристофър О'Браян
Роднини : Виктория Рейнхард
Вид : Вещер-уайтлайтър
Сили : Илюзия,Взривяване, Телекинеза , Телепортиране
Брой мнения : 191
Join date : 02.07.2010
Age : 28
Местожителство : Los Angeles

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПон Авг 02, 2010 4:32 am

Докато се бях зачел в една от книгите ми в кабинета,осъзнах,че вече закъснявам за първия си час по контрол над силите...Беше невероятно да наблюдаваш млади вещери/вещици,купидони,уайтлайтъри и микстъри как употребяват силите си.Това беше като мечта.Харесваше ми да ги уча как да използват силите си,а и можех да им показвам как биха изглеждали те,благодарение на една от дарбите ми.Всички знаеха,че бях микстър,но симпатийте ми винаги бяха към Уайтлайтърите,на които съм ръководител,но които не се справяха много добре за сега,но не губех надежда за тях.Станах от стола си и тръгнах през едно от огледалата в кабинета ми.Минах през него и се озовах в стаята,в която учениците вече се бяха събрали.
- Здравейте ученици!Аз съм професор Кристофър Халиуел и съм преподавателя Ви по контрол над силите.Тази година предмета е избираем и съм много изненадан да видя толкова желаещи,които са се записали.От другата година ще бъдем повечко,тъй като предмета ще бъде задължителен.Надявам се много да се забавляваме и Ви пожелавам успех... - започнах веднага да говоря,тъй като видях отворените им усти,след като бях минал през стената.
- Този урок няма да е много интересен,но обещавам следващия да бъде.Като за първи час ще искам от вас да излезнете пред всички и да застанете в онзи кръг(вижте го на картината) и да се представите,като кажете и какво е според вас силата Ви ... - отеглих се назад и седнах на стола,който стоеше до прозореца.Никой не посмя да се пристраши и да излезе,но с изненада видях,че едно от децата го направи ...
Върнете се в началото Go down
https://magic-school.darkbb.com
Брук Дейвис
Първи курс
Първи курс
Брук Дейвис


Име на героя : Брук Дейвис
Роднини : Лейси Пепър - полу сестра
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телекинично телепортиране
Брой мнения : 28
Join date : 23.07.2010

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПон Авг 02, 2010 5:59 am

Откакто си обещах да не закаснявам за часовете , не ставаше някоя изцепка и не съм закаснявала оттогава. В този час бях отново около третата. Както и в часа по демонология. Обичах този час. Беше ми доста интересен.Да гледам как другите като мен и самата аз използваме силите си. И почти всеки беше с различна сила. Практиката винаги не е учела повечко , отколкото четенето. И вместо да четем за силите ни ние ще можем да ги използваме и ще наблюдаваме как ги използват и друг. Доста се вълнувах.
Професор Халиуел малко закъсняваше , но се появи и се представи. Също така , каза , че изка от нас да излезем и да застанем в кръга , като се представим и кажем силата си. Но за жалост никой не се усмели да е пръв. Колкото и да не обичах вниманието , трябваше да го направя. Да им покажа , че не е кой знае какво да излезеш отпред , да кажех малко за себе си и силата си. Аз излязох напред и застаах в кръга. Преметнах един кичук , който беше пред лицето ми и се прокашлях.
- Здравейте. - казах аз.- Казвам се Брук Дейвис и съм на 19 години. Уайтлайтър съм и силата ми е телекенично телепортиране. - представих се с две изречения.
Не беше никак трудно. Но можеше някой да не знаят за силата , защото името ѝ беше дълго и затова реших да им покажа. Обърнах се към бюрото на професора и съзрях една книга. Протегнах ръка и казах:

- Книга.
Книгата на бюрото на професора изчезна в синьо - бяла светлинка , като се появи в ръката ми в същата светлина , която блестукаше ярко. Усмихнах се. След това я погледнах и казах
- Бюрото.
Блестукаштата светлинка отново се появи върху книгата и тя изчезна от ръката ми , като се озова на бюрото на същото място. Ох , колко обичах тази своя сила. Просто ме изумяваше , дори и да я имам ототдавна. Всеи път , когато я използвам се чувствах по - силна и уверена в себе си. Освен това беше и много полезна.
Върнете се в началото Go down
Ашли Грийн
Първи курс
Първи курс
Ашли Грийн


Ниво : 1
Име на героя : Ашли Грийн
Вид : вещица - уайтлайтър
Сили : Превъплащение
Брой мнения : 33
Join date : 09.07.2010

Герой
Опит:
Уч.Стая Left_bar_bleue0/0Уч.Стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПон Авг 02, 2010 7:00 am

Ашли отново бързаше за другия час, веднага след История на магията, и той беше Контрол над силите. След като влезе в "Класната стая", която всъщност беше някакъв салон. Имаше ученици насядали по земята или застанали до стената. Грийн отиде в един ъгъл и изчака професора, който се появи след няколко минути, излизащ от една стена. Всички го гледаха със зяпнала уста, той се представи и ни покани и ние да се представим. Ашли беше втора, след онзи уайтлайтър Брук.
- Аз съм Ашли Грийн и моята сила е превъплащение. Мога да се превръщам в когото си искам дори и в животни. За мен тази сила е най уникална. - Сега тя трябваш да покаже силата си. Антъни се беше представил много добре и Ашли искаше също. Тя се замисли искаше да се превърне в животно."Бял лъв" помисли си тя. Чу се смях и ръкопляскания. Ашли беше постигнала нещо с глава на бял лъв. - Толкова за първи курс, не съм го усъвършенствала още.Грин си седна на мястото и гледаше как се представят останалите. Всички се притесняваха дори и Ашли, но когато отидеше в кръга сякаш е сама в стаята и говори само с професор Халиуел. През останалото време момичето разглеждаше салона. ТОй не беше обикновен, сякаш ... магията от цялото училище се беше събрала в него.


Последната промяна е направена от Ашли Грийн на Пон Авг 02, 2010 7:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антъни Карсън
Първи курс
Първи курс
Антъни Карсън


Ниво : Първо
Име на героя : Антъни Карсън
Роднини : баща- Бил
Вид : Купидон
Сили : Превъплъщение
Брой мнения : 25
Join date : 22.07.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПон Авг 02, 2010 7:06 am

[quote="Антъни Карсън"]Дълго се баваше началото на учебните часове по Контрол на силата,където техен преподавател щеше да е самият директор на училището г-н Халиуел и му беше любопитно какво ще правят сега.Отдавна трябавше да са започнали часовете,но поради ангажимените му,това досега не ставаше и постоянно се отлагаха.От самото име на предмета,момчето се досещаше,че ще работят върху силите си,но покакъв начин и как точно,това не знаеше и искаше много силно да разбере.
Професорът пристигна навреме,може би с минутка-две закъснение и след като поднесе извиненията си,представи се на класът и предупречи,че днешният чс няма да е особенно интерес и затова помоли само за едно нещо.Всеки един от тях да застане в странния кръг по средата на стаята и да каже няколко думи за себе си и за силата си.
Този кръг му се стори малко зловещ,да не би да искаше да им вземе душите,но това си беше абсурдно и тихо се засмя на това свое предположение.Дълго време никой не смееше и затова едно момиче,което беше по-голямо и бе от дом Уайтлайтър поряви желание и зае мястото си.Антъни я наблюдаваше с жив интерес и очакваше,че нещо ще стане и ще я погълне кръгът,но нищо не стана и тя седна на мястото си.Нямаше нищо лошо и той да пробва,стана и отиде до кръга,обърна се към останалите и каза:
-Добър ден!Аз съм Антъни Карсън и съм на 16 години.Моята раса е Купидон и силата,която притежавам е Превъплъщение.
Сега би трябвало да знае,че трябва да я приложи пред учителя и другите,но имаше едно нещо,той не я беше използвал досега и не знаеше какво ще ставе.Човек ли ,предмет ли или пък животно и някоя вещ трябавше да вземе неговия образ,нямаше си понятие.
Но не искаше да покаже незнанието си и реши да рискува,обърна се към учителят и извика:
-Професор Халиуел!
Не знаеше какво става,но когато се обърна видя,че донякъде се беше получило донякъде или по-точно част от лицето му и цялата му коса.Личеше си,че това бе образът на професорът,но разбираемо предвид това,че използва силата си за първи път,резултатът не беше префектен.Но беше добър и хората го оцениха с бурни ръкопляскания и аплодисмени.Не беше чак толкова зе,а с течение на времето и като усвои магийте добре,щеше да се справя по-добре и превъплъщенията му щяха да са по-добри./quote]
Върнете се в началото Go down
Дейвид МакКартни
Първи курс
Първи курс
Дейвид МакКартни


Ниво : 1
Име на героя : Дейвид МакКартни
Вид : Вещер - уайтлайтър
Сили : Съчувствие
Брой мнения : 18
Join date : 03.07.2010
Местожителство : Лос Анджелис

Герой
Опит:
Уч.Стая Left_bar_bleue0/0Уч.Стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПон Авг 02, 2010 9:01 am

Не исках да ходя в часа,тъй като не знаех каква е моята дарба.Лежах спокойно на един от столовете след закуската и гледах в една точка.Всички се запътиха към часа и дори Брук ме попита дали искам да отидем заедно,но аз само поклатих глава в отговор на отказ и продължих зяпането в една точка.Проблема беше,че исках да разбера коя е дарбата ми,а това беше единствения начин да науча...
Станах и отидох в стаята си,за да се преоблека и тръгнах към часа с новите си дрехи.Днес беше доста студеничко и за това бях и с дълги ръкави.Тръгнах бавно към ученическата стая,с надежда,че всеки момент ще биде звънеца,за да съобщи,че часовете са свършили..Все още се чудех защо нямам способност,а може би и да имах,но да не зная каква е.В далечината видях силует,който много приличаше на мен,което беше плашещо.Помислих,че ми се е превидяло,но за всеки случай отидох да проверя,но щом стигнах се озовах пред стаята за часа,а момчето го нямаше.Влязох плахо вътре,а директора все още го нямаше.Седнах незабележимо в тълпата и зачаках професора.Мислех,че няма да дойде,но той пък взе,че дойде.
- ...Като за първи час ще искам от вас да излезнете пред всички и да застанете в онзи
кръг и да се представите,като кажете и какво е според вас силата Ви ...
- побиха ме тръпки.Сега трябваше да излизам и да лъжа хората,като им кажа,че имам дарба..
За мое съжаление вече беше дошъл и моят ред и трябваше да го направя.Станах леко и отидох до кръга,като започнах направо да говоря,без да имам намерението да ги лъжа.
- Ами,казвам се Дейвид МакКартни,но приятелите ми ме наричат и Дм.Идвам от Лос Анджелис.Израснал съм в богато семейство и НЯМАМ дарба . - Витях втренчените погледи,които не се махаха от тялото ми,може би,защото бях мусколест,може би заради казаното.Седнах обратно на мястото си и изчаках часа да свърши.
Върнете се в началото Go down
Ана Даркъс
Първи курс
Първи курс
Ана Даркъс


Ниво : 1
Име на героя : Ана Томас Дaркъс
Вид : Вещица
Сили : Телекинеза
Брой мнения : 48
Join date : 03.07.2010
Age : 28

Герой
Опит:
Уч.Стая Left_bar_bleue0/0Уч.Стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyВто Авг 03, 2010 4:47 am

Ана бягаше към часа.
- Боже, това ми е първия час. Страшно първо впечатлени, няма защо. Сигурно ще каже - "Г-це Даркъс, благодаря, че дойдохте. Радва ме се, че ни удостоихте с част от така скъпото ви време." - мислеше си тя, докато "хвърчевше" по коридорите. Точно започваше да взима стъпалата за четвъртия етаж, когато звънецът постави началото на чааса.
- Олеле, съвсем я втасах. - каза си и вместо да взима по едно стъпало, както правеше досега, започна да взема по две, даже по три. Оставаха й броени метри, но както винаги тя се спъна в последното стъпало и падна на земята.
- Чудесно. - измрънка и влезе в стаята, докато се изтупваше.
- Ам... здравейте. Както си личи, закъснях... - започна да дрънка, без да мисли.
"Ан, не можеш ли веднъж да не оплескаш нещата." - каза ис гневно.
- Исках да кажа, ще може ли да остана в часа, или ще е по-добре да изчакам в коридора.
- Добре, влизай. - каза й преподавателя, сле дкоето продължи от там, където бе прекъснат...
Изредиха се всички и без никакъв ентусиазъм, момичето излезе пред всички.
- Та, явно сега е мой ред. Казвам се Ана Даркъс, на 16 и съм вещица. Ако не броим това, че винаги правя проблеми, то силата ми е телекинеза. Ам... май ще се въздържа от правото си да местя чужди неща, с риск да не остане нищо от тях, затова... - каза тя малко несигурно и повдигна малко полата си, изкарвайки от кожените каишки една метална пръчка, гравюирана с луно подобни и розоподобни фигурки, подарък от баща й. Момичето метн пръчката напред и се опита да я спре. На пръв поглед изглеждаше, че тя нама да успее, но на сантиметри от земята, тя успя да спре движението на предмета, оставяйки го да плава във въздуха. Още не бе много добра, затова си помагаше с ръцете.
- Това ли е всичко, скука. - провикна се някой, измежду крайните редици.
"Искаш нещо повече ли? Ан, дай ми да му покажа." - започна гневно да говори сърдит глас.
"Не, не му е сега времето." - скастриго и затвори очи, пое си въздух и издиша. Изведнъж си отвори очи и хвърли металната пръчка. Тя изведнъж започна да се издължава,... превръщайки се в коса. Насочвайки я леко само с дясната си ръка, тя я завъртя във въздуха, карайки я да обиколи цялата стая, след което се върна при собственичката си, като бумеранг, отново възвръщайки формата си. Ан, прибра парчето метал и без да каже нищо, си седна на мястото. Само леко се усмихна, с все още горящи пламъчета в очите. Това което направи, бе нищо. Тя можеше и още, но случката отпреди години, когато стана онази кървава баня, не й позволяваше да се разгърне докрай, но тя и не искаше. Сега бе щастлива, защото за пръв път от много време използва силите си, без да пострада някой. Е, усмивката й бързо се смъкна от лицето, когато часа свърши, принудена да влезе в следващия час.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/
Джесика Търнър
Първи курс
Първи курс
Джесика Търнър


Ниво : 1
Име на героя : Джесика Търнър
Роднини : купидона Наталия,Най-добри приятели-Виктор МакКартни и Аманда Салфрой
Вид : Купидон
Сили : Превъплъщение
Брой мнения : 32
Join date : 10.07.2010
Age : 27
Местожителство : Бургас

Герой
Опит:
Уч.Стая Left_bar_bleue0/0Уч.Стая Empty_bar_bleue  (0/0)

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyВто Авг 03, 2010 1:13 pm

Джесика се събуди с цели петнадесет минути по-късно.Не пет,не десет а петнадесет!Петнадесет!Среша се и се облече набързо.Както се знаеше другото момиче вече бе излязло.След това затръшна вратата и се затича възможно най-бързо.Пфу закъсня за първият час по контрол над силите.Учителят вече бе изрекъл няколко слова.Тя чу:
- Здравейте ученици!Аз съм професор Кристофър Халиуел и съм преподавателя Ви по контрол над силите.
А урокът бе да се представим и да си покажем силата.Няколко хора показаха силите си.Сега беше нейн ред.Излезе и шеговито каза:
- Здрасти,народе!Аз съм Джесика Търнър,но повечето хора ми казват Джес,Джеси.На седемнадесет съм и също съм купидон.Силата ми е превлъплащение.Умея го добре,защото са ме тренирали от пет годишна.
След това изказване реши да помисли в какво или кой да се преобрази.Най-накрая се преобрази в красивото и рядко куче
Евразиер.
Получи се доста добре.ДОРИ много добре.Започна да лае и после прие собствения си образ.Чуваха се :Ухааа!Браво!
Джеси остана доволна.
Върнете се в началото Go down
Аманда Салфрой
Първи курс
Първи курс



Ниво : 1
Име на героя : Аманда Салфрой
Роднини : Най-добра приятелка - Джесика Търнър
Вид : Уайтлайтър
Сили : Телепатия
Брой мнения : 9
Join date : 17.07.2010

Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая EmptyПет Авг 06, 2010 1:54 pm

На Аманда й дотегна да върви и леко почна да завижда на вещиците. След доста дълго ходене тя стигна стаята. Там беше доста препълнено затова момичето се облегна на стената пред кръга. Очакваше да види очителя да дойде през вратата и леко се изненада като чу гласа на директора от другата страна. Той заговори на учениците. След поредната скучна лекция АЕманда видя най-добрата си приятелка в кръга. Аманда със сигурност знаеше че е много доволна от себе си "Но не за дълго" каза си наум Аманда. След като Джес се отдръпна дойде ред на Аманда.
"- Здравейте, хора и хора които витаят сред облаците. Казвам се Аманда и силата ми е Телепатия и както се досещате в момента я демонстрирам" - каза чрез телепатия Аманда на всички от класа обаче момичето забеляза че не всички са я "чули".
Тя излезе от кръга и отиде до джес.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уч.Стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уч.Стая   Уч.Стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Уч.Стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уч.Стая
» Класна стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архивът-
Идете на: